wypożyczalnia oświetlenia warszawa

2019-04-19

Wypożyczalnia oświetlenia Warszawa,a 6 miejsc gdzie je zdobędziemy

Po co wypożyczać oświetlenie? A raczej firmę, która takie oświetlenie udostępni? Na przeróżnych imprezach, urodzinach, większych weselach, koncertach czy po prostu eventach, gra świateł na scenie dodaje niepowtarzalnego klimatu. Oto 6 propozycji gdzie można wypożyczyć oświetlenie w stolicy Polski. Wtedy pomocna staje się być wypożyczalnia oświetlenia Warszawa http://lumensc.pl/.


Alpha Vision - jak sami podają, są firmą z długoletnim doświadczeniem w multimedialnej obsłudze eventów i tworzeniu systemów (aplikacji) interaktywnych. Funkcjonują na rynku od 2003 roku i jest to przedsiębiorstwo, które stale współpracuje z kilkunastoma partnerami. W zakresie ich działań znajduje się: doradztwo, instalacja i montaż, obsługa techniczna. Mają do zaoferowania masę nowych technologii jak np. Video Mapping 3D, czy urządzenia holograficzne oraz co za tym idzie dysponują nowoczesnym sprzętem. W Warszawie znajduje się ich biuro przy ulicy Piastów Śląskich 49, na ich stronie znajdziemy pełne informacje co do kontaktu.Warto w tym miejscu przywołać wypożyczalnię oświetlenia na terenie miasta Warszawy.


Projektory123 - druga firma, która oferuje komfortowy wynajem sprzętu do oświetlenia. Na ich stronie znajdziemy informacje czarno na białym ile będzie kosztował sprzęt oraz jaka będzie cena transportu i rozstawienia. Ich usługi zawierają także opcje pełnej obsługi eventów. Ich biuro znajduje się przy Al. Krakowskiej w Warszawie, na stronie również znajdziemy pełne informacje o kontakcie, jeżeli chodzi o wynajem oświetlenia w dużych miastach, w tym również w stolicy.


Nagłośnienie-Warszawa - Kolejna firma, która ma swojej ofercie kompleksową obsługę imprez/eventów, jak i szeroką wypożyczalnie sprzętów. Najlepiej kontaktować się telefonicznie lub drogą mailową, wszelkie potrzebne do tego informacje znajdziemy w kontakcie na ich stronie internetowej.


3Tech - działają na rynku od 2002 roku. Zajmą się techniczną stroną imprezy swojego klienta - czy to biznesowego, czy prywatnego, czy to w budynku, czy na świeżym powietrzu. Oferują oprawę m.in. koncertów, promocji, konferencji, targów i szkoleń. Posiadają do dyspozycji wiele nowych technologii. Zapewniają transport sprzętu na całym terenie Warszawy. Ich biuro znajduje się przy ulicy Wacława Lachmana 4 LU1.


Start4Event - na ich stronie znajdziemy szeroką gamę informacji o organizacji imprez, wypożyczalni sprzętu, czy obsługi technicznej. Co ciekawe mają w ofercie także opcje obsługi artystycznej. Ich biuro znajduje się przy ulicy Koralowej 33 w Piasecznie, czyli powiatu oddalonego 17 km od centrum Warszawy. Przed wizyta lepiej uzgodnić ten fakt telefonicznie w nakierowaniu na wypożyczalnie oświetlenia na terenie miasta Warszawa.


Cinelight - ostatnia firma na liście, która działa na terenie Polski w miastach takich jak - Katowice, Kraków, Wrocław, Gdańsk no i właśnie Warszawa. Proponują bardzo szeroki wynajem sprzętu bez obsługi jak i z obsługą. Ciekawą opcją w ich ofercie jest zwrot sprzętu w dowolnym oddziale w Polsce. Cinelight istnieje od 5 lat, a już zrealizowali ponad 4000 projektów, takich jak m.in. reklam, koncertów, teledysków czy festiwali filmowych. Współpracowali z znanymi osobami i markami, jak choćby Warner Brothres i WFDIF. W ich portfolio na stronie znajdziemy więcej na ten temat. Ich magazyn w Warszawie znajduje się przy ulicy Marywilskiej 34 B.